7+1 روش فایل یابی مشاوران املاک

1- تجربه کاری 

مشاوران املاک به تناسب سال های فعالیت و کسب تجربه در حوزه معاملات املاک و مستغلات، و همچنین کسب اعتماد مشتریان یک سری فایل ها در اختیارشان قرار می گیرد که اصطلاحا به آن “فایل شخصی” آن مشاور نیز می گویند که بسیار ارزشمند است.

2- استفاده از آگهی ها

همانطور که در مطالب قبلی نیز اشاره شد، حضور فعال به خصوص در فضای مجازی به مشاوران کمک می کند که علاوه بر یافتن مشتری برای فایل های قبلی، فایل های جدیدی نیز به دست آورند.

3- استفاده از تماس ها

طبیعتا یک سری از مشتریان یا به صورت تلفنی و یا به صورت حضوری به مشاور مراجعه می کند و خواستار به معامله رساندن فایل مدنظر خود می باشند که این روش نیز یکی از روش های اثربخش برای یافتن فایل جدید می باشد.

4- ارتباط با سازندگان

یکی دیگر از روش های فایلینگ، ارتباط با سازندگان است؛ ارتباط با سازندگان به معنی دسترسی به فایل های نو و دست نخورده است و اگر مشاوران بتوانند اعتماد سازنده را جلب کنند و به صورت اختصاصی بر روی آن فایل کار کنند، یکی از بهترین شرایطی است که یک مشاور می تواند در حوزه شغلی خود تجربه کند.

5- ارتباط با نگهبانان

در مجتمع ها و برج ها، نگهبانان راه غیر رسمی ای برای به دست آوردن فایل جدید هستند؛ آن ها معمولا از نقل و انتقالات و جا به جایی ها در ساختمان آگاه هستند و طبیعتا یک راه مناسب برای به دست آوردن فایل جدید است.

6- فایل یابی حضوری

یکی دیگر از روش ها، فایل یابی حضوری است؛ که همان طور که از عنوان آن برمی آید مشاور به صورت حضوری و میدانی اقدام به فایل یابی می کند که در حال حاضر با توجه به رشد فناوری های جدید ارتباطی کارآیی و اثربخشی سابق خود را ندارد؛ اما هم چنان یکی از روش های مورد استفاده مشاوران می باشد.

7- احیای فایل های قبلی

این روش، راهکاری خلاقانه و همچنین پیچیده تر از سایر روش هاست؛ زیاد نیاز به تعدادی همکار، پایگاه اطلاعاتی منظم و همچنین صرف وقت نسبتا طولانی می باشد؛ اما در عوض آن فابل هایی که ازین طریق به دست می آید می توان بسیار مناسب و جذاب باشد.

8- استفاده از سیستم فایلینگ

کاربردی ترین و آسنان ترین روش فایلینگ برای مشاوران املاک، استفاده از سیستم فایلینگ ارائه شده توسط مجموعه های ارائه فایل می باشد؛ که در این روش دفاتر و آژانس های املاک، به صورت ماهیانه و یا سالیانه یک حساب کاربری خریداری کرده و معمولا به صورت روزنامه از آن سیستم فایل دریافت می کنند.

از همین رو مجموعه دالان نیز به صورت “رایگان”، “روزانه/ساعتی” و همچنین “محدوده تخصصی” سیستم فایلینگ خود را به مشاوران املاک و بنگاه ها نیز ارائه می کند؛ که لینک دانلود نرم افزار در ادامه معرفی می شود :

لینک دانلود : www.dalann.com/Home/download

منبع : تهیه و تنظیم شده توسط تیم دالان

www.dalann.com

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

نظر شمانظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *